Brány

Potřebujete uzavřít svůj pozemek bránou ?

Potřebujete pomoc při výběru typu brány? Nabízíme pomoc s návrhem, výrobu a montáž všech typů bran včetně příslušenství. 

Ať již renovujete nebo stavíte svůj nový plot, nevyhnete se otázce jaká vjezdová brána bude pro vjezd na váš pozemek ta nejvhodnější. Každá z nich však má své plusy i minusy. V tomto článku Vás seznámíme s tím co vše budete při výběru nejvhodnější vjezdové brány potřebovat a jak náročné jsou brány na prostor.

Při volbě vjezdové brány jsou rozhodujícím faktorem prostorové možnosti a terén pozemku. Máte-li málo prostoru nebo je terén nerovný, je lepší zvolit bránu křídlovou. Je-li však pozemek rovný a máte dostatek místa můžete klidně zvolit bránu pojezdovou.

Dle Vašich požadavků vyrobíme bránu s výplní, nebo bez, s přípravou na montáž pletiva, desek, případně jiné. Povrchová úprava dle Vašich požadavků: žárové zinkování, komaxit, základní nátěr nebo bez povrchové úpravy.

Brány mohou být dodány bez pohonu nebo s pohonem včetně veškerých bezpečnostních prvků. Řídící jednotky námi používaných pohonů plně zaručují bezpečný provoz i v případě výskytu jakékoliv překážky. Dodáváme širokou škálu elektromechanických a hydraulických pohonů pro brány.

Kontaktujte nás, při výběru a návrhu Vám budeme nápomocni.

Typy bran:

  • Posuvná pojezdová brána
  • Brána samonosná (posuvná, pojezdová)
  • Křídlová brána